1. Próbki za free
  2. Bezpłatne próbki Whiskas

Bezpłatne próbki produktów Whiskas

Bezpłatne próbki produktów Whiskas

Mówi się, że to co jemy, to my sami. Ten popularny zwrot nie odnosi się tylko do ludzi: tak jak udowodniono, że jedzenie wpływa, na dobre i na złe, na nasze zdrowie fizyczne, a nawet na rozwój naszej osobowości, nie mniej prawdą jest, że ma wpływ na zachowanie i dobre samopoczucie naszych zwierząt domowych.

Świadomi tego oraz potrzeby zaoferowania Ci opcji, abyś mógł prawidłowo karmić swojego kota, w roku 2021 oferujemy Ci możliwość zamówienia próbek produktów Whiskas poprzez naszą stronę internetową, Próbki za Free, i otrzymania ich do domu bezpłatnie. Wszystko, co musisz zrobić, gdy już je otrzymasz, to przekazać szczerą opinię na temat swoich wrażeń i reakcji Twojego pupila na wypróbowanie produktów, aby inni właściciele psów mogli skorzystać z darmowych próbek Whiskas.

Jakie próbki marki Whiskas mogę pobrać bezpłatnie?

Na co należy zwrócić uwagę przed użyciem produktów marki Whiskas?

Wiemy, że reputacja marki takiej jak Whiskas nie jest wystarczająca, abyś zdecydował się wypróbować te darmowe próbki ich produktów i zaoferować je swoim zwierzętom domowym. I masz rację, ponieważ jako właściciele musimy być bardzo ostrożni w odniesieniu do żywności, którą podajemy naszym zwierzętom, upewniwszy się najpierw, że dane produkty są dla nich odpowiednie.

Właśnie dlatego Whiskas oferuje Ci wszelkie gwarancje, po ponad 50 latach poświęconych opiece nad tymi kotami, aby stać się marką, która karmi najwięcej kotów na świecie. Jedną z głównych cech firmy jest to, że projektuje ona i tworzy poszczególne produkty we współpracy z renomowanym centrum żywieniowym WALTHAM, które zapewnia optymalną wartość odżywczą receptur.

Razem z nimi szefowie kuchni Whiskas pracują nad stworzeniem pełnowartościowych karm, które są specjalnie dostosowane do różnych etapów życia Twojego kota i różnych potrzeb każdego z nich. Świadczy to o tym, że są oni świadomi znaczenia diety dostosowanej do okresu ich życia, w czasie wzrostu kota i w okresie przejściowym do dorosłości.

Ogólnie rzecz biorąc, odpowiednia dieta dla kota to taka, która jest niskokaloryczna, a jednocześnie zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, zwłaszcza białko, ale także minerały, takie jak fosfor i wapń, lub L-karnitynę, aby zwierzę miało wystarczająco dużo energii.

Whiskas oferuje szeroką gamę artykułów, tak szeroką jak asortyment, który dajemy Państwu do wypróbowania na naszej stronie internetowej, które można zamówić bezpłatnie z dostawą do domu. Wiemy, że pokarm jest niezbędny, dlatego oferujemy zarówno suchą, jak i mokrą karmę dla kotów młodych i dorosłych oraz mleko o niskiej zawartości laktozy, która jest niezbędnym składnikiem każdego mleka, które koty piją, ponieważ mają problemy z jego trawieniem.

Nie zapominamy jednak o innych ważnych aspektach pielęgnacji Twojego kota, dlatego możesz zamówić również próbki przekąsek o różnym przeznaczeniu, np. pomagających zapobiegać powstawaniu kłaczków i pomagających utrzymać zdrową sierść Twojego kota.

Oprócz produktów żywieniowych, które są wspólne dla wszystkich kotów, istnieją również produkty, które są specjalnie zaprojektowane do leczenia lub zapobiegania określonym zaburzeniom: po opiece nad kotem przez tak długi czas, wiesz, jak łatwo kamień nazębny może gromadzić się na zębach kota, dlatego Whiskas oferuje produkty do higieny jamy ustnej.

Inną bardzo często spotykaną patologią, szczególnie w ostatnich latach, jest koci syndrom urologiczny (niedrożność cewki moczowej), który między innymi jest spowodowany spożywaniem złej jakości karmy. Aby temu zapobiec, dieta kota powinna być bogata w białko zwierzęce i nigdy nie powinna zawierać więcej niż 10% węglowodanów. Wypróbuj te darmowe próbki Whiskas, aby się o tym przekonać.

W skrócie, Whiskas zapewnia odpowiedź na zdrowie Twojego kota zarówno poprzez produkty, które zapewniają zrównoważoną dietę, jak i inne, przeznaczone dla tych przypadków, w których występują lub rozwijają się różne patologie związane z układem pokarmowym, układem oddechowym, w przypadku dolegliwości nerek i tarczycy, zaburzenia równowagi spowodowane stresem.... We wszystkim, co wymaga rozwiązania.

Jeśli martwisz się o swojego kota, możesz zauważyć, że jakaś karma go denerwuje, ale nie potrafisz określić, która to jest. Czy słyszałeś o diecie eliminacyjnej? Zastosowanie tej metody będzie bardzo przydatne, jeśli od pewnego czasu zauważasz u swojego kota objawy ewentualnej alergii, ale nie wiesz, który pokarm lub pokarmy są przyczyną problemu.

Dieta ta powinna być prowadzona w porozumieniu z lekarzem weterynarii, który na podstawie przekazanej mu listy zwyczajowych pokarmów kota, opracuje nową dietę składającą się z produktów, których kot nigdy nie jadł.

Po uzyskaniu nowej listy można sprawdzić, które produkty Whiskas są z nią kompatybilne, dzięki czemu można zamówić bezpłatne próbki produktów, które pasują do ich diety i dostarczyć je do domu, aby zapewnić kotu właściwe odżywianie i późniejsze dobre samopoczucie.

W ramach tej diety bardzo pomocne będzie przestrzeganie innych zaleceń, takich jak prawidłowe podawanie wszelkich przepisanych leków, upewnianie się, że woda, którą pije nie jest zanieczyszczona, a mleko nie zawiera laktozy, oraz że nigdy nie je z ulicy lub z jedzenia innych zwierząt domowych, które możesz mieć w domu.

A co z przysmakami dla Twojego pupila? Nie zawsze przywiązuje się do nich taką wagę, jakiej wymagają, ponieważ wszyscy potrzebujemy nagród, które nas zachęcą. Whiskas wie, jak zmotywować Twojego kota za pomocą przekąsek i smakołyków, które możesz wypróbować za darmo, zamawiając próbkę na naszej stronie internetowej.

Czy chcesz być informowany o kolejnych ofertach lub konkursach?
NIE TERAZ
AKCEPTUJĘ
Konfiguracja plików cookieRodzajNazwaCelPodmiot zarządzającyTermin ważnościAkcja
Czy chcesz być informowany o kolejnych ofertach lub konkursach?
NIE TERAZ
AKCEPTUJĘ